Ritmbox şirketinize perküsyon eğitiminin, grubunuzla vereceğiniz konserin, ritmin, arkadaşlığın, birlikte çalışmanın, eğlencenin bir arada olduğu interaktif bir proje sunmaktadır. Ritmbox İnteraktif Ritm Projesi, M3 Works’ün tescilli enstrüman markasıdır ve M3 Works tarafından yapılan tüm ritm atölyesi çalışmalarında bu marka enstrümanlar kullanılmaktadır. Şirketimiz hakkında ayrıntılı bilgi ve diğer takım çalışması çalışmalarımız için tıklayınız.
Size özel projelendirdiğimiz takım çalışması yoluyla motivasyon eğitimlerinde şirketinizde takım ruhu oluşturma uygulamaları geliştirebildiğimiz gibi şirketinizin değerleri ve katılımcılara vermek istediğiniz mesajlar da etkili ve eğlenceli bir şekilde iletilebilmektedir.
Kurumsal Atölyelerimiz aşağıdaki gibidir:

Perküsyon seçenekleri: Latin, Brezilya, Boomwhackers ve Doğu
Latin, doğu ve Brezilya samba perküsyonları olmak üzere, üç çeşit ritm seçeneğimiz bulunmaktadır. Ayrıca yabancı gruplara dillerinde eğitim verilebilmekte; atölye DJ, dansçılar veya melodik enstrümanlarla desteklenebilmektedir.
• Yeni başlayanlardan, usta davulculara; müzisyen olmayan meraklılardan, annelere, çocuklara ve yaşlılara kadar; herkesin kendilerini ritimleriyle ifade edebilecekleri bir topluluktur.
• Atölyelerimizde müziği dinleyen değil, üreten taraf olursunuz. Emin olun eğlenceyi üretmek de en az eğlenmek kadar eğlencelidir!
• Kişinin sosyal gelişimine faydalıdır. Takım çalışması, iletişim, motivasyon, arkadaşlık, liderlik gibi vasıfları farklı bir yöntemle geliştirir.
• Kendinizi ritm ile ifade etmenizi sağlar. Bazıları duygularını açığa çıkarmak için şiir yazar, bazıları resim yapar, bazıları da kendini müzik ile ifade eder.
• Günlük stres, gerginlik ve negatif enerjiden kurtulmanın iyi bir yoludur.
• Herkesin kendinden bir şey kattığı ve bir şey kazandığı oluşumdur.
7’den 70’e herkes yapabilir.