Ritmbox şirketinize perküsyon eğitiminin, grubunuzla vereceğiniz konserin, ritmin, arkadaşlığın, birlikte çalışmanın, eğlencenin bir arada olduğu interaktif bir proje sunmaktadır. Ritmbox olarak gerçekleştirilen Motivasyon Atölesi, 10 dakika ile 2,5 saat arasında değişebilen uzunlukta senaryolarla çalışabilen; yıllık gerçekleştirilen toplantı, kongre, piknik vb. katılımın yüksek olduğu organizasyonlara özel olarak gerçekleştirilen, takım çalışması yoluyla motivasyonu arttırmaya yönelik ritm atölyesi çözümüdür.
Ritmbox, şirketinize sağladığı motivasyon atölyelerinde takım çalışması ve işbirliği, iletişim, motivasyon, konsantrasyon, buz kırıcı ve yüksek enerji gibi konuları ön planda tutar. Katılımcılara kazandırılan bu konulardaki amaç şirket içi iletişimin artması ve katılımcıların motivasyonunu yüksek tutmaktır. Ritmbox, gerçekleştirdiği Motivasyon Atölyesi’nde perküsyon topluluğu eşliğinde, katılımcıların tamamı gösteriye interaktif bir şekilde dahil edilerek etkinlik hareketlendirilir, takım ruhu oluşturulur ve grup motivasyonu üst seviyelere çıkarılır. Ritmbox, katılımcılara verdiği kazanımlar dışında ayrıca yoğun, stresli geçen toplantılar arasında katılımcıların motivasyonlarını arttırır, eğlenmelerini sağlar ve farklı alternatifleriyle güzel zaman geçirmelerini sağlar. Toplantı aralarında veya öğle yemeği sonrasında katılımcıların üzerindeki rehaveti alan atölyelerimiz sayesinde katılımcılar aktivite sonrasında eğitimleri daha odaklı dinlerler. Şirketlerinizin gerçekleştirdiği toplantılarda ayrıca daha vurucu bir son istiyorsanız Rİtmbox perküsyon topluluğu keyifli ve bitirici atölyeleriyle günün sonunu harika geçirmenizi sağlar. Ritmbox gerçekleştirdiği atölyelerde, eğitmenlerin takım çalışması ve motivasyona yönelik etkili sunumlarıyla katılımcılara gerekli kazanımları aşılar ayrıca enerjisi yüksek bir aktivite gerçekleşmesini amaçlar.
Ritmbox katılımcılara sağladığı perküsyon seçenekleri arasında Doğu, Latin, Brezilya Samba, Asma Davullar, Müzikal Borular, Sokağın Ritmleri gibi farklı alternatifler sunar. Tamamen takım çalışması, ve motivasyonu arttırmaya yönelik bu aktivitelerde keyifli zaman geçiren katılımcılar elde edindiği kazanımları sosyal gelişimlerinde de uygularlar. Ritmbox olarak gerçekleştirdiğimiz atölyelerde eğitimleri yabancı gruplar için kendi dillerinde de verebilmekteyiz. Ritmbox olarak gerçekleştirdiğimiz atölyelerde katılımcılarla beraber müziği dinleyen değil, üreten taraf oluyoruz. Gerçekleştirilen aktivitelerde herkesin kendinden bir şey kattığı ve elde edinilen kazanımları devamlı kılmaları amaçlanmaktadır. Firma içi iletişim ve ilişkileri arttırmaya yönelik aynı zamanda motivasyonlarını arttırıcı aktivitelerde Ritmbox katılımcıların bol enerjili bir zaman geçirmesini de hedefler.
Kurumsal Atölyelerimiz aşağıdaki gibidir:
* Ritmbox Motivasyon Atölyesi
* Ritmbox Performans Atölyesi
* Ritmbox Serbest Atölye
Perküsyon seçenekleri: Latin, Brezilya, Boomwhackers ve Doğu
Latin, doğu ve Brezilya samba perküsyonları olmak üzere, üç çeşit ritm seçeneğimiz bulunmaktadır. Ayrıca yabancı gruplara dillerinde eğitim verilebilmekte; atölye DJ, dansçılar veya melodik enstrümanlarla desteklenebilmektedir.
• Yeni başlayanlardan, usta davulculara; müzisyen olmayan meraklılardan, annelere, çocuklara ve yaşlılara kadar; herkesin kendilerini ritimleriyle ifade edebilecekleri bir topluluktur.
• Atölyelerimizde müziği dinleyen değil, üreten taraf olursunuz. Emin olun eğlenceyi üretmek de en az eğlenmek kadar eğlencelidir!
• Kişinin sosyal gelişimine faydalıdır. Takım çalışması, iletişim, motivasyon, arkadaşlık, liderlik gibi vasıfları farklı bir yöntemle geliştirir.
• Kendinizi ritm ile ifade etmenizi sağlar. Bazıları duygularını açığa çıkarmak için şiir yazar, bazıları resim yapar, bazıları da kendini müzik ile ifade eder.
• Günlük stres, gerginlik ve negatif enerjiden kurtulmanın iyi bir yoludur.
• Herkesin kendinden bir şey kattığı ve bir şey kazandığı oluşumdur.
7’den 70’e herkes yapabilir.