M3 Works olarak HR Dergi zirvesinde katılımcıları sunumların arasında düşen enerjilerini yükseltmek için Ritmbox Ritim Atölyesi etkinliği gerçekleştirdik. Katılımcıların büyük keyif aldığı etkinlikte, birlikte hareket etmenin güzelliğini bir kez daha hatırlamış oldular.

21 Kasım 2018 tarihinde Ataşehir’de bir otelde gerçekleşen HR Dergisinin düzenlediği İK zirvesinde M3 Works olarak sunumların arasında katılımcılara nefes aldırıp, toplantı yoğunluğundan kurtarmak için gerçekleştirdiğimiz Ritmbox Ritim Atölyesi etkinliği katılımcılar tarafından çok sevildi. Yapılan sunumlardan sonra küçük bir ara verilerek salondan çıkan katılımcıların ardından ekibimiz salon düzenini değiştirerek ritim aletlerini yerleştirdi. Üç farklı ritim enstrümanı kullanılan etkinlikte katılımcılar salona girdiklerinde ilk olarak ritim aletlerini incelemeye başladılar. Eğitmenimizin sahneye çıkmasıyla Ritmbox Ritim Atölyesi başlamış oldu. İlk önce enstrümanları tanıtan eğitmenimiz daha sonrasında ufak bir egzersizle etkinliğe başladı. Egzersizi tamamlayan katılımcılar enstrümanlarını alarak eğitmenin eşliğinde çalma derslerine başladılar. İlk başta birbirlerinden kopuk bir şekilde etkinliğe başlasalar da daha sonrasında eğitmenin talimatlarıyla birlikte hareket etmeye başladılar. Geçen süre sonrasında artık tek bir kişi gibi hareket eden katılımcılar, müziğin ritmine kendilerini kaptırıyorlardı. Etkinliğin sonunda gelindiğinde çalıştıkları kompozisyonu artık tek seferde bir konser havasında verdiler. Büyük keyif almanın yanı sıra birlikte hareket etmenin önemini hatırlayan katılımcılar etkinlik sonunda yüzlerinden gülücüklerle salondan ayrıldılar.

M3 Works olarak HR Dergi zirvesinde gerçekleştirdiğimiz Ritmbox Ritim Atölyesi etkinliği ne kadar kalabalık bir ekip olsak da tek bir kişi gibi davrandığımızda işlerin ne kadar kolaylaştığını bizlere bir kez daha göstermiş oldu. Bol bol fotoğraf çeken katımcılar bu güzel etkinliği ölümsüz hale getirdiler.

Yer: Marriot Hotel / Ataşehir
Tarih: 21/11/2018