M3 Works olarak STFA ekibi ile gerçekleştirdiğimiz Piknik Etkinliği en az bir önceki yıl kadar başarılı gerçekleştirildi. Katılımcılar aileleriyle bir araya gelerek keyifli zaman geçirirken çok renkli anlar yaşandı.
M3 Works Piknik Etkinliği boyunca çeşitli aktivitelerle takım çalışması ve motivasyonu sağlarken MC ile de bu aktivitelerin başarılı bir akış içerisinde gerçekleşmesine olanak sağladı. Sunucun esprili yorumlarıyla eğlenen katılımcılar; MC’nin bilgilendirip yönlendirmesiyle aktivitelere istekleri doğrultusunda katılım gösterdiler.
Tavla turnuvasıyla birbirleriyle tanışan katılımcılar; canlı langırt turnuvasında gruplaşıp takım çalışması yaptılar. Takım çalışmasının en güzel örneklerinden birini de voleybol ile yapan katılımcılar elbirliği panosuyla da bir bütün olarak başarıya ulaşacaklarının imzasını atmış olmuşlar.
Rodeo ile her yaştan katılımcılar güvenle eğlenip Piknik Etkinliğinin tadını çıkarırken çocuklar kendileri için yer alan oyun alanında oyun oynayıp eğlendiler. Yaratıcı tişört aktivitesinde ise hem çocuklar hem de yetişkinler bir birinden güzel tasarımlar yaptılar.
Gün boyu devam eden M3 Works DJ performansı;  hız kesmeden eğlencenin sürekliliğini sağlarken piknik menüsü de hem göze hem de damak tadına hitap eden güzelliğe sahipti. M3 Works tarafından sunulan sürpriz ikramlarla da katılımcılar mutluluklarına mutluluk katılar. MC’nin bildirimiyle sona eren etkinlik sonrasında takım çalışması ve motivasyonla elde edilen başarılar madalya ile ödüllendirildi. STFA ekibi M3 Works ile eğlenceli ve keyifli bir etkinliğe imza atmanın mutluluğu ile bu güzel günü hafızalarına kazıdı.
Yer: Saklıköy Country Club
Tarih: 30/6/2013
stfa-sirket-piknigi (1) stfa-sirket-piknigi (2) stfa-sirket-piknigi (3)
stfa-sirket-piknigi (4) stfa-sirket-piknigi (5) stfa-sirket-piknigi (6)
stfa-sirket-piknigi (7) stfa-sirket-piknigi (8) stfa-sirket-piknigi (9)
stfa-sirket-piknigi (10) stfa-sirket-piknigi (11) stfa-sirket-piknigi (12)
stfa-sirket-piknigi (13) stfa-sirket-piknigi (14) stfa-sirket-piknigi (15)

Tüm etkinliklerimiz için tıklayın.
Referanslarımız için tıklayın.