Varillaz performans grubu yaptığı farklı şovlarla aktivite alanlarınızı yüksek enerjide tutmaktadır. Metal varil, çöp kovası, süpürge sopaları teneke kaplar, kutular, inşaat malzemeleri gibi enstrümanlarla yaptıkları müzikle ve farklı görüntüsüyle etkinlik alanına renk katmaktadırlar. Yaptıkları çok özel ritm ve müzik gösterisi sizlere büyülü anlar yaşatacaktır.

Varillaz grubu size özel farklı gösteriler hazırlayabildiği gibi firma ürünlerinizi kullanarak ( örneğin bir sinema gurubunda kullandığımız film kutuları, bir şişe fabrikası grubunda kullandığımız cam şişeler, bir ilaç firması gurubunda kullandığımız ilaç kutuları vb ) katılımcıları da interaktif olarak aktiviteye dahil ederek gösteri gerçekleştirebilirler. Yaptıkları bu özel şovlar ile büyük beyini toplayan Varillaz performans grubu enerji dolu müzikleriyle sizlere bol keyifli vakit geçirmenizi sağlayacaktır.

Referans İşler

FLO Ayakkabı Orkestrası


Shopping Fest kapsamında FLO standında düzenlenen FLO Ayakkabı Orkestrası performansı Galatasaray Meydanında gün boyunca ritm sevenlerin eşliğinde gerçekleştirildi.

Ayrıntılı bilgi için:  http://www.ritmbox.com/flo-ayakkabi-orkestrasi-2

Türk Traktör


Bursa’da bu yıl 9′uncusu düzenlenen ‘Tarım, Tohumculuk, Fidancılık ve Süt Endüstrisi Fuarı (BURTARIM) ile Bursa’da 4′üncüsü açılan Hayvancılık ve Ekipmanları Fuarındaki Türk Traktör standında bulunan yaklaşık 400 bin TL değerindeki traktörün parçalarına vurarak perküsyon gösterisi yapan M3 Works Sokağın Ritmi Ekibimiz fuar katılımcılarının yoğun ilgisiyle karşılaştı.

Ayrıntılı bilgi için:  http://www.ritmbox.com/turk-traktor-bursa-tarim-fuari-sokagin-ritmi