M3 Works olarak Tarsim ekibi ile gerçekleştirdiğimiz Videostar Atölyesinde eğlenirken; takımlar içerisinde iletişim, yaratıcılık, motivasyon, yüksek enerji, takım çalışmasının önemi ve aynı zamanda kişisel özgüven kazanımları sağlandı. Videostarlarımız takım çalışmalarını, seçilen konu doğrultusunda hazırlarken;  kimi makyöz, kimi kameraman, kimi kostüm tasarımcısı, kimi oyuncu, kimi senarist , kimi yönetmen olarak görev aldılar. Bu şekilde yapılan takım çalışması esnasında grup üyeleri bir parçanın; bütünü oluştururken ne denli önemli olduğunu gördüler.
4 Ocak 2014 Cumartesi Günü Tarsim’in ‘‘Tarım Sigortaları ve Havuz Eksperleri Buluşması 2014’’ de Antalya Fame Residence Lara’da Videostar Atölyemizi 70 kişilik katılımcı ile gerçekleştirdik. Katılımcılarımız M3 Works ekibi ile ‘‘Tarım Sigortaları ve Havuz Eksperleri Buluşması 2014’’ ün eğlenerek, tadını çıkardılar. Aynı zamanda toplantılara katılarak yenilikler hakkında bilgi edindiler.
M3 Works eğitmenlerinden aldıkları destekle takım videolarını eğlenerek hazırlayan gruplar, süreleri dolunca ekibimiz tarafından montajlanan kliplerini bir arada seyrederken heyecanla kendi video kliplerini izleyip keyifli anlar yaşarken; birincinin hangi grup olduğuna ilişkin heyecanlarını bastırmakta güçlük çektiler. Jüri üyeleri tarafından en iyi videonun starlarına; Videostar Ödülleri takdim edildi. Böylelikle sona eren takım çalışmasından geriye keyifli anların videolarının şirket arşivinde yer alacak olmasının yanı sıra şirket çalışanları arasında kuvvetlenen duygusal bağlar kalmış bulundu. Aynı zamanda takım çalışması sayesinde artık birbirlerini daha iyi tanıdıklarından görev paylaşımını da kolaylaştırmış olacaklar.
Yer: Fame Residence Lara / Antalya
Tarih: 04/1/2014
tarsim-videostar (1) tarsim-videostar (2) tarsim-videostar (3)
tarsim-videostar (4) tarsim-videostar (5) tarsim-videostar (6)
tarsim-videostar (7) tarsim-videostar (8) tarsim-videostar (9)
tarsim-videostar (10) tarsim-videostar (11) tarsim-videostar (12)
tarsim-videostar (13) tarsim-videostar (14) tarsim-videostar (15)
Tüm etkinliklerimiz için tıklayın.
Referanslarımız için tıklayın.