Tarsim ekibiyle ‘‘Tarım Sigortaları ve Havuz Eksperleri Buluşması 2014’’de M3 Works olarak gerçekleştirdiğimiz Müzikal Borular atölyesinde katılımcılar farklı notalara ve farklı renklere sahip müzikal borularla müzik yaptılar. Rengârenk borulardan çıkan her bir nota birleşerek, müzik yapmaları sağlandı. Tarsim ekibi ile birlikte Ankara’nın Bağları şarkısı çalınarak keyifli dakikalar yaşamaları sağlandı.
4 Ocak 2014 Cumartesi Günü Tarsim’in ‘‘Tarım Sigortaları ve Havuz Eksperleri Buluşması 2014’’ de Antalya Fame Residence Lara’da Müzikal Borular Atölyemizi 70 kişilik katılımcı ile gerçekleştirdik. Katılımcılarımız M3 Works ekibi ile ‘‘Tarım Sigortaları ve Havuz Eksperleri Buluşması 2014’’ün eğlenerek, tadını çıkardılar. Aynı zamanda toplantılara katılarak yenilikler hakkında bilgi edindiler. Toplantı aralarını M3 Works ekibi ile aktivitelerle değerlendirip hem iş hem eğlenceyi bir arada yaşama fırsatı buldular.
Ekip üyeleri M3 Works moderatörlerinin direktifleri ile şarkının nasıl çalınabileceğini öğrenen katılımcılar, hem eğlenip hem de takım çalışmasının önemini bir kez daha görüp toplantılarının arasında rahatlama fırsatı yakalamış oldular. Müzikal Borular Atölyesine aldıkları kısa eğitim ile başlayarak, ritmi takım çalışması halinde uyumla gerçekleştirmeyi öğrendiler. Sonrasında eğitmenlerimiz ile birlikte Ankara’nın Bağları şarkısını çalarak eğlendiler ve takım olduklarında neler yapabileceklerini gördüler. Böylelikle sona eren takım çalışmasından geriye keyifli anların videosunu şirket arşivinde yer alacak olmasının yanı sıra şirket çalışanları arasında kuvvetlenen duygusal bağlar kalmış bulundu. Aynı zamanda ritmin insanlar üzerindeki rahatlatıcı etkisiyle rahatlama fırsatı buldular.
Yer: Fame Residence Lara / Antalya
Tarih: 06/1/2014
tarsim-muzikal-borular-atolyesi (1) tarsim-muzikal-borular-atolyesi (2) tarsim-muzikal-borular-atolyesi (3)
tarsim-muzikal-borular-atolyesi (4) tarsim-muzikal-borular-atolyesi (5) tarsim-muzikal-borular-atolyesi (6)
tarsim-muzikal-borular-atolyesi (7) tarsim-muzikal-borular-atolyesi (8) tarsim-muzikal-borular-atolyesi (9)
tarsim-muzikal-borular-atolyesi (10) tarsim-muzikal-borular-atolyesi (11) tarsim-muzikal-borular-atolyesi (12)
tarsim-muzikal-borular-atolyesi (13) tarsim-muzikal-borular-atolyesi (14) tarsim-muzikal-borular-atolyesi (15)
Tüm etkinliklerimiz için tıklayın.
Referanslarımız için tıklayın.