varillaz
Variller, çöp kovaları, süpürge sopaları, teneke kapaklar, kutular, inşaat malzemeleri, mangal bacaları, film bobinleri, ilaç şişeleri… Hatta şirketinizin ürettiği ürünler!
Sokağın Ritmleri’nde elinizdeki bu aletlerle takımınızın nasıl başarılı bir sokak orkestrasına dönüştüğüne şahit olacaksınız. Unutulmaz bir kurumsal takım çalışması deneyimi!
Varillaz Perküsyon Topluluğu eşliğinde, katılımcıların tamamı gösteriye interaktif bir şekilde dahil edilerek etkinlik hareketlendilir, takım ruhu oluşturulur ve grup motivasyonu üst seviyeye çıkarılır.
Katılımcı: 5-5000
Zaman: 20-100 Dk
Kazanımlar: Takım Çalışması ve işbirliği, İletişim, Motivasyon, Buz Kırıcı, Konsantrasyon, Yüksek enerji
Varillaz hakkında ayrıntılı bilgi için: www.varillaz.com
 
Referans İşler
Eczacıbaşı
eczacibasi-280-150
Variller, süpürgeler, şampuan şişeleri, oralet ve salça kutuları.. Hepsinin aslında birer enstrüman olduğunun ispatı olan sokağın ritmi gösterisinde müziğin evrenselliği gözler önüne serilmiş oldu.
Eczacıbaşı için M3 Works ile gerçekleştirilen Sokağın Ritmi gösterisi katılımcıların eğlenmesini sağladı. Katılımcıların dans ederek eşlik ettiği gösteri sırasında keyifli anlar yaşanırken etkinliğine renk katılmış oldu.
Daiichi Sankyo
daiichisankyo-280-150
M3 Works olarak Daiichi Sankyo ekibi ile gerçekleştirdiğimiz Sokağın Ritmi Atölyesi takım ruhunun canlandığı ve motivasyonun sağlandığı bir çalışma olarak hayata geçti. Farklı ülkelerden katılan 120 katılımcı takım ruhunu ve firma içi iletişimini Sokağın Ritmi Atölyesi ile birlikte arttırdılar. Motivasyon ile takım çalışması başarılı bir hal alırken katılımcılar arasındaki iletişim de güçlendirilmiş oldu.
İSTESOB
istesob-280-150
M3 Works olarak 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde İSTESOB üyesi kadınlar ile gerçekleştirdiğimiz Sokağın Ritm’i gösterisi’nde çok renkli ve eğlenceli anlar yaşandı. Katılımcılar tencere ve tahta kaşıklar ile ritm tutarak ekibimiz ile beraber eğlendiler.
Asya Meyve Suyu
asyameyvesuyu-280-150
“Asya Meyve Suyu” çalışanlarına M3 Works tarafından düzenlenen Sokakların Ritmi ve katılımcılarla birlikte yapılan junkyard sokağın ritmleri takım çalışması ve motivasyon çalışmaları başarıyla tamamlandı. Takım olmanın ve beraber çalışmanın önemi bir kez daha öne çıkmış oldu.