Gün boyunca sürecek oturumlardan oluşan; konser, fuar, festival, piknik, yat gezisi, animasyon vb. etkinliklerde marka standınıza / lansmanınıza ilgi çekmek amacıyla yapılacak, potansiyel müşterilerinizin interaktif olarak katılabileceği ritm atölyesi çözümüdür. İnsan sirkülasyonunun olduğu mekanlarda, standınıza sürekli ilgi çekerek katılımcılarla interaktif çalışmalar yapılır. Ritmin kalbinin nerede atacağını siz belirleyin; projenize özel mobil veya sabit serbest ritm atölyenizi biz oluşturalım!
Kurumsal Atölyelerimiz aşağıdaki gibidir

  • Ritmbox Motivasyon Atölyesi
  • Ritmbox Performans Atölyesi
  • Ritmbox Serbest Atölye

Perküsyon seçenekleri: Latin, Brezilya, Boomwhackers ve Doğu
Referans İşler
Ekşi Fest Uludağ Standı
eksifest-280-150
Ekşi Fest’in Uludağ stand’ında katılımcılar gün boyu süren Serbest Ritm Atölyesi’nde M3 Works ekibiyle birlikte eğlenceli anlar yaşadılar.
Molfix
molfix-280-150
M3 Works olarak Carrefour Alışveriş Merkezi Molfix Stand’ında çocuklarla gerçekleştirdiğimiz Serbest Ritim Atölyesi’nde çok renkli ve eğlenceli anlar yaşandı. Çocuklar, ritmin büyüsüne kapılarak eğlenirken; aileleri de çocuklarıyla birlikte oldukça keyifli zaman geçirdiler.
Dans edip, bolca gülen çocukların enerjisiyle oldukça canlı bir atölyeye imza atıldı. Çok ilgi gören etkinlik süresince ritimlere eşlik eden çocukların şen kahkahaları, ailelerinin de mutluluklarına mutluluk kattı. Böylece aileleriyle güzel bir gün geçiren çocuklar, hafızalarından silinmesini istemedikleri anılarıyla etkinlik alanından ayrıldılar.