M3 Works olarak Philip Morris ekibi ile gerçekleştirdiğimiz piknik etkinliğinde, şirket çalışanları aileleri ve çalışma arkadaşlarıyla bir arada, oldukça keyifli ve bir o kadar da eğlenceli vakit geçirdi. Piknik etkinliği dâhilinde M3 Works MC ile takım çalışmasına yönelik oyunlar oynayan katılımcılar hem eğlenip hem de günlük hayatın stresinden bir nebze sıyrıldılar.
Piknik etkinliği dâhilinde katılımcılar, M3 Works MC ile birlikte Body Percussion etkinliğine katılıp takım çalışmasının önemini bir kez daha kavramış oldular. Body Percussion etkinliğinde oldukça basit ama etkili olan takım çalışmasıyla katılımcılar, aralarındaki iletişimi güçlendirmiş oldu. Etkinliğin buz kırıcı özelliği ile de en zorlu katılımcılar bile keyifle etkinliğe katılım gösterdi ve motivasyona bağlı olarak başarılı bir takım çalışması gerçekleşmiş oldu. Bu şekilde de hafızalardan silinmeyecek çok renkli anlar yaşandı.
Tüm aktivitelerin sunuculuğunu yapan M3 Works ekibi video ve fotoğraf çekimiyle de unutulmaz anları belgelemiş oldu. Ölümsüzleşen bu renkli ve eğlenceli anların görüntüleri şirket arşivinde yer aldı.
Yer: Club Mirador / Ankara
Tarih: 23/6/2013
philip-morris-piknik-body-percussion-ve-sunucu-hizmeti (1) philip-morris-piknik-body-percussion-ve-sunucu-hizmeti (2) philip-morris-piknik-body-percussion-ve-sunucu-hizmeti (3)
philip-morris-piknik-body-percussion-ve-sunucu-hizmeti (4) philip-morris-piknik-body-percussion-ve-sunucu-hizmeti (5) philip-morris-piknik-body-percussion-ve-sunucu-hizmeti (6)
philip-morris-piknik-body-percussion-ve-sunucu-hizmeti (7) philip-morris-piknik-body-percussion-ve-sunucu-hizmeti (8)

Tüm etkinliklerimiz için tıklayın.
Referanslarımız için tıklayın.