Doğu ve batı ritmlerinin sentezlendiği unutulmaz bir gösteri! Geniş repertuarı ve eğlenceli parçalarıyla izleyenleri müziğin büyülü dünyasına sürükleyen Ritm Perküsyon Topluluğu Onkoloji Kongresi katılımcıları tarafından büyük beğeni topladı.
Gün boyu süren konferansın ardından M3 Works ekibinin gösterisiyle Onkoloji Kongresi katılımcıları günün yorgunluğunu üzerlerinden attılar.  Vurmalı çalgılardan oluşan perküsyon ekibi ritmleriyle ortamı renklendirirken kendilerini tutamayıp dans pistine atan katılımcıların enerjileri etkinliği daha da canlandırdı. Geniş repertuara sahip olan Perküsyon Topluluğu katılımcıların da eşlik etmesiyle interaktfi bir hal aldı. Daha önce iş ortamı dışında görüşme fırsatı bulamamış olan Onkoloji Kongresi katılımcılarının birbirlerini yakından tanımaları ve samimi bir ortam oluşturma fırsatı yakalamalarını sağlayan etkinlik sayesinde çalışanlar arasındaki iletişim daha da kuvvetlendi. Profesyonel müzisyenlerimizin yönlendirmeleri doğrultusunda katılımcılar da müzik şöleninin bir parçası haline getirildi. Kısa sürede çalışanların yüksek enerjileriyle dolan dans pisti yerini bir parti havasına bıraktı. Genç yaşlı tüm çalışanların katılımıyla ortamda oluşan sinerji görülmeye değerdi. Katılımcıların motivasyonlarındaki artışın yanı sıra iletişim bağlarının güçlenmesi de bu etkinliğin önemli katkılarından biriydi. Mekânın ve organizasyonun büyüklüğüne veya firma yetkililerinin isteklerine göre değişiklik gösteren repertuar tüm dinleyenlerin beğenisini topladı. Onkoloji Kongresi katılımcılarının kulaklarının pası silinirken Antalya’nın sıcak havasını aratmayan atmosfer görülmeye değerdi.
Yalnızca vurmalı çalgılar kullanarak yorumlanan bilinen parçalarla çok özel bir gösteri sunan Ritm Perküsyon Topluluğu gecenin keyifli bir şekilde sonlandırılmasına olanak sağladı. Gecenin sonunda tüm katılımcılar oldukça keyifli ve eğlenmiş görünüyorlardı.
Yer: Titanic Hotel / Belek
Tarih: 24/04/2014
onkoloji-kongresi-perkusyon-toplulugu (1) onkoloji-kongresi-perkusyon-toplulugu (2) onkoloji-kongresi-perkusyon-toplulugu (3)
onkoloji-kongresi-perkusyon-toplulugu (4) onkoloji-kongresi-perkusyon-toplulugu (5) onkoloji-kongresi-perkusyon-toplulugu (6)
onkoloji-kongresi-perkusyon-toplulugu (7) onkoloji-kongresi-perkusyon-toplulugu (8) onkoloji-kongresi-perkusyon-toplulugu (9)
onkoloji-kongresi-perkusyon-toplulugu (10) onkoloji-kongresi-perkusyon-toplulugu (11) onkoloji-kongresi-perkusyon-toplulugu (12)
onkoloji-kongresi-perkusyon-toplulugu (13) onkoloji-kongresi-perkusyon-toplulugu (14) onkoloji-kongresi-perkusyon-toplulugu (15)

Tüm etkinliklerimiz için tıklayın.
Referanslarımız için tıklayın.