20 dakika ile 2,5 saat arasında değişebilen uzunlukta; toplantı, kongre, piknik vb. yüksek katılımın olduğu organizasyonlara özel, takım çalışması yoluyla motivasyona yönelik ritm atölyesi çözümüdür. Perküsyon Topluluğu eşliğinde, katılımcıların tamamı veya isteyenler gösteriye interaktif bir şekilde dahil edilerek etkinlik hareketlendilir, takım ruhu oluşturulur ve grup motivasyonu üst seviyelere çıkarılır.
Motivasyon Atölyeleri’nde, kuruma özel marka ürünleri bir perküsyon aleti gibi kullanılabilmekte, ayrıca tarafımızdan sağlanan logo baskılı perküsyon aletleri katılımcılara hediye edilebilmekte veya kiralanmaktadır.
Latin, doğu ve Brezilya perküsyonları olmak üzere, üç çeşit ritm seçeneğimiz bulunmaktadır. Ayrıca yabancı gruplara dillerinde eğitim verilebilir; atölye DJ, dansçılar veya melodik enstrümanlarla desteklenebilir.
Kurumsal Atölyelerimiz aşağıdaki gibidir:

  • Ritmbox Motivasyon Atölyesi
  • Ritmbox Performans Atölyesi
  • Ritmbox Serbest Atölye

Perküsyon seçenekleri: Latin, Brezilya, Boomwhackers ve Doğu
Referans İşler
Mopsan
mopsan-280-150
M3 Works olarak Mopsan ekibi ile gerçekleştirdiğimiz perküsyon atölyesinde çok renkli ve eğlenceli anlar yaşandı. Mopsan ekibi gurup çalışması ile kısa bir sürede motive olup M3 Works ekibiyle beraber perküsyon çalarak eğlendiler. Bir kez daha gurup çalışmasının önemini kavrayan Mopsan ekibi, renkli ve eğlenceli atölyesiyle M3 Works ile beraber eğlenceli bir atölyeye imzalarını atmış oldular.
Philip Morris
philipmorris-280-150
M3 Works olarak Philip Morris ekibi ile gerçekleştirdiğimiz perküsyon atölyesinde çok renkli ve eğlenceli anlar yaşandı. Philip Morris ekibi takım çalışması ile kısa bir sürede motive olup M3 Works ekibiyle beraber perküsyon çalarak eğlendiler. Bir kez daha takım çalışmasının önemini kavrayan Philip Morris ekibi, renkli ve eğlenceli atölyesiyle M3 Works ile beraber eğlenceli bir atölyeye imzalarını atmış oldular.
Halkbank
halkbank-280-150
M3 Works olarak Halkbank ekibiyle gerçekleştirdiğimiz Ritim Motivasyon Atölyesi ile perküsyon çalan katılımcılar oldukça neşeli anlar yaşadılar. Başlangıçta çekimser kaldıkları perküsyon çalma konusunda kısa süreli eğitim sonrasında oldukça başarılı bir performans sergilediler.
Yüksek enerji ve bol kahkaha ile geçen atölye sırasında katılımcılar eğlenirken motivasyonun ne denli önemli olduğu gördüler. Motive olarak zor gibi görünen perküsyon çalmayı başarılı bir şekilde öğrenen ekip takım çalışmasıyla uyumu sağlayıp eğlanceli vakit geçirdiler. M3 Works ekibi olarak takım çalışmasını önemle vurguladığımız Ritim Motivasyon Atölyesi, herkesin bildiği eğlenceli şarkıların çalınması hatta yer yer dans edilmesiyle sonlanmış oldu.
Corning
corning-280-150
M3 Works olarak Corning ekibi ile gerçekleştirdiğimiz Ritm Motivasyon Atölyesinde oldukça renkli ve eğlenceli anlar yaşandı. Ritm Motivasyon Atölyesinin başlangıcında çekingen olan takım üyeleri çok kısa zamanda ritmin etkisiyle motivasyon sağlayıp takım çalışmasında aktif rol oynadılar.
Takım üyeleri, kendi içlerinde gruplara ayrılıp farklı enstrümanları çalmayı öğrendiler. Keyifli geçen öğrenme sürecinin ardından da birlikte çok eğlenceli ve başarılı bir atölyeye, M3 Works ile beraber, imza atmış oldular.