M3 Works olarak MEDers ekibi ile gerçekleştirilen Ritm Motivasyon Atölyesi motivasyonun üst düzey olarak gerçekleştiği ve takım uyumunun sağlandığı bir etkinlik olarak hayata geçti. Etkinlik süresince MEDers ekibi Ritm Motivasyon Atölyesinde firma sinerjiyi arttırmakla birlikte firma içi uyum ve iletişim gücünü üst seviyelere çıkardılar. MEDers ekibi ile gerçekleştirilen Ritm Motivasyon Atölyesi takım gücünü başarılı ve eğlenceli bir aktivite olarak üstlere çıkarırken aynı zamanda katılımcılar arası sinerji ve motivasyon ruhu da güçlenmiş oldu.
16 Şubat 2014 Pazar günü MEDers ekibi ile birlikte Titanic Business Otel İstanbul’da düzenlediğimiz Ritm Motivasyon Atölyesi 80 kişinin katılımı ile gerçekleşti. MEDers ekibi ile Ritm Motivasyon Atölyesinin gerçekleşmesi interaktif olarak müziğin ve ritmin de devreye girmesiylebirlikte takım sinerjisini ortaya çıkardığı eğlenceli bir aktivite olmasını sağladı.
Ritm Motivasyon Atölyesi etkinliği içerisinde 80 kişilik MEDers ekibine etkinliği gerçekleştirmeleri için interaktif bir şekilde olmak üzere ritm aletleri dağıtıldı. Etkinlikte yer alan MEDers ekibi M3 Works moderatörleri eşliğinde ayrı ayrı gruplara ayrılarak ritm aletleri dağıtılması sağlandı. Gruplara ayrılmış olan katılımcılara birbirinden farklı ritm aletleri (tefler, darbukalar, marakaslar) dağıtıldı. Tüm MEDers ekibine M3 Works moderatörleri eşliğinde öncelikle bir kaç ellerini daha rahat hareket ettirebilmeleri için egzersizler yapıldı daha sonrasında enstrümanları ellerine alarak ritmik kompozisyon çalışması yapılmaya başlandı.
MEDers ekibi ile ritm aletlerinin katılımcılara dağıtılmasından sonar motivasyonun üst düzeyde olduğu eğlenceli bir ısınmadan sonar katılımcılara dağıtılan enstrümanlarla takım ve motivasyonun çok yüksek seviyelere çıktığı müzikal gruplar oluşturarak bu çalışma sonunda takım olarak hep birlikte çaldıkları enstrümanlardan çok daha büyük bir ses elde ettiler.
MEDers ekibi dağıtılmış olan ritm enstrümanlarını gruplar halinde çalmaya başladıklarında takım ruhunun ve sinerjinin yüksek olduğu keyifli dakikalar geçirdiler. Bununla birlikte etkinliği keyif alarak gerçekleştiren MEDers ekibi takım motivasyonlarının uzun bir sure üst seviyelerde kalmasını sağlayan neşeli bir ortam oluşturdu. MEDers ekibinin bol motivasyonlu olarak gerçekleştirmiş olduğu ritm motivasyon atölyesi, katılımcıların gerçekleştirmiş oldukları başarının en büyük etkeninin takım ruhu olduğuna karar verdiler.
Yer: Crowne Plaza / Ankara
Tarih: 16/2/2014
meders-ritm-motivasyon-atolyesi (1) meders-ritm-motivasyon-atolyesi (2) meders-ritm-motivasyon-atolyesi (3)
meders-ritm-motivasyon-atolyesi (4) meders-ritm-motivasyon-atolyesi (5) meders-ritm-motivasyon-atolyesi (6)
meders-ritm-motivasyon-atolyesi (7) meders-ritm-motivasyon-atolyesi (8) meders-ritm-motivasyon-atolyesi (9)
meders-ritm-motivasyon-atolyesi (10) meders-ritm-motivasyon-atolyesi (11) meders-ritm-motivasyon-atolyesi (12)
meders-ritm-motivasyon-atolyesi (13) meders-ritm-motivasyon-atolyesi (14) meders-ritm-motivasyon-atolyesi (15)

Tüm etkinliklerimiz için tıklayın.
Referanslarımız için tıklayın.