Altıncısı düzenlemiş olan Marketing Power Conference’ın bu yıl ki teması “Pazarlamanın Renkleri”. Sürekli gelişim ve değişim içinde olan pazarlamanın marka, ürün, müşteri, sosyal medya, mobil pazarlama, digital pazarlama ve kurumsal iletişim gibi birçok farklı renkleri konferansda bir araya geliyor.
Pazarlama yöneticilerinin vizyonunu genişletmek ve bilgilerini geliştirmek konusunda önemli bir role sahip olan Marketing Power Conference’da, her zirvede olduğu gibi bu zirvede de M3 Works ekibi olarak Percussion Show ile motive edici, dopdolu, kışkırtıcı, eğlenceli ve yepyeni bir konferans deneyimi sizleri bekliyor.
Ulusal ve uluslararası markaların pazarlama yöneticileri ile pazarlama otoritelerinin konuşmacı olarak yer aldığı Marketing Power Conference, heyecan dolu pazarlama hikayeleri, en uç pazarlama fikirleri, yepyeni eğilimler, çarpıcı stratejiler ve uygulamalarıyla sizlere ilham ve güç veriyor.
Ayrıca pazarlama dünyası profesyonellerinden oluşan konferans katılımcılarıyla iletişim kurma ve network oluşturma imkanını da sunuyor.