M3 Works olarak Lütfi Kırdar Kongre Merkezi’nde düzenlenen İnsan Kaynakları Zirvesi’nde LIVCON Standı’nda gerçekleştirdiğimiz perküsyon gösterisinde çok renkli ve eğlenceli anlar yaşandı. Perküsyon ekibimiz tarafından başlayan gösteri, izleyenlerin de interaktif bir şekilde dahil edilmesiyle kısa sürede büyük bir topluluğu etkisi altına almayı başardı. Yetenek ve uyumun eşliğinde katılımcıların çeşitli materyallerden çıkarmış oldukları seslerle daha da keyifli hale gelmeye başladı.
Günün yorgunluğunu unutturmak ve iş stresinden bir süreliğine de olsa uzaklaşmak katılımcıları oldukça rahatlatırken, ufak sürprizler gösteriye renk kattı. Takımlara bölünen katılımcılar arasında düzenlenen ufak yarışma sonucu takım ruhu perçinlenirken katılımcılar arasındaki tatlı rekabet görülmeye değerdi. LIVCON Standı önünde gerçekleşen gösteride daha önce perküsyon aleti çalmayan katılımcılar bile kısa zamanda ekibe uyum sağladı. Katılımcıların artan motivasyon ve şevkleri performansı daha da etkileyici kılan nedenler arasındaydı. Lütfi Kırdar Kongre Merkezi’nde düzenlenen İnsan Kaynakları Zirvesi’nde yorucu bir gün geçiren katılımcılar LIVCON Standı’nda gerçekleştirilen gösteriyle rahatlama fırsatı buldu. Katılımcılar gösteriye dahil edilince ortamın atmosferi daha da renkli bir hal aldı. Zaman zaman bireysel zaman zaman toplu performanslar sergilenirken ekiplerin birbiriyle uyumu görülmeye değerdi. Takım ruhunu geliştirmeye katkıda bulunan etkinlik sayesinde Perküsyon ekibimiz başarılı bir gösteriye imza attı. Gün içersinde soluklanmak ve keyifli vakit geçirmek katılımcıların gün boyu olan performansını ve enerjisini yükseltmede yardımcı oldu. Ortamı ritmleriyle ısıtan ve takımlar arası uyumu vurgulayan gösteri katılımcılar arası iletişimi de kuvvetlendirdi. Uyum içinde kendilerini ritmlere kaptıran katılımcılar ekibimizin de yönlendirmeleriyle değişik ritmler eşliğinde başarılı bir performans sergilediler. Zirve katılımcıları neşeli anlar yaşarken, artan katılımcı sayısı sayesinde etkinlik enerjik bir işitsel şölen halini aldı.
Perküsyon ekibimizin birbirinden eğlenceli ritmleriyle zirve katılımcıları keyifli vakit geçirdi. Perküsyon Gösterisi’nin ardından katılımcılar takım çalışması ile kısa bir sürede motive oldular. M3 Works ekibiyle birlikte düzenlenen gösteride katılımcılar eğlenirken takım halinde ortaya bir şeyler çıkarmanın verdiği keyif yüzlerindeki gülümsemelerden belliydi. M3 Works ekibinin ritmleri ve katılımcıların alkışları eşliğinde etkinlik son buldu.
Yer: Lütfi Kırdar Kongre Merkezi
Tarih: 13/2/2014
livcon-perkusyon-gosterisi (1) livcon-perkusyon-gosterisi (2) livcon-perkusyon-gosterisi (3)
livcon-perkusyon-gosterisi (4) livcon-perkusyon-gosterisi (5) livcon-perkusyon-gosterisi (6)
livcon-perkusyon-gosterisi (7) livcon-perkusyon-gosterisi (8) livcon-perkusyon-gosterisi (9)
livcon-perkusyon-gosterisi (10) livcon-perkusyon-gosterisi (11) livcon-perkusyon-gosterisi (12)
livcon-perkusyon-gosterisi (13) livcon-perkusyon-gosterisi (14) livcon-perkusyon-gosterisi (15)

Tüm etkinliklerimiz için tıklayın.
Referanslarımız için tıklayın.