Geniş ve etkili bir iş çevresi oluşturmak için kaçırılmaz bir fırsat! Speed Networking kısa sürede çok sayıda insanla tanışma imkânı sunar. Speed Networking sayesinde katılımcılar iş ilişkilerini geliştirirken çevrelerini geliştirerek sosyalleşme fırsatı bulurlar. Bu etkinlikte tanışılan kişilerle kurulan bağlantının kalitesi ve derinliği kadar tanışılan kişi sayısı da önemlidir. 2 kişinin karşılıklı yaklaşık 2 dakika süre içerisinde birbirlerini tanımalarına olanak sağlayan Speed Networking partnerlerin değiştirilmesiyle katılımcıların hepsini tanıma fırsatı sunar.
M3 Works ekibi olarak Kulüp İstanbul ve Young CEO Club üyelerinin birbirlerini yakından tanımaları için düzenlenen etkinlikte keyifli dakikalar yaşandı. Belirli bir süre içerisinde karşılıklı sorular sorarak birbirlerini tanımaya çalışan kulüp üyeleri sürenin dolmasıyla bir diğer katılımcıyı tanımak için partner değiştirdiler. Kısa sohbetler sonunda birbirlerine kartvizitlerini veren iş adamları Speed Networking sayesinde pek çok yeni kişi tanıma fırsatı yakaladı. Buz kırıcı özelliğiyle bilinen bu etkinlikle katılımcılar arası iletişim kuvvetlenirken kısa sürede birçok kişiyle tanışma fırsatı bulan katılımcıların özgüvenlerinin artmasına da olanak sağlandı. Genellikle proje, konferans ya da seminer gibi organizasyonlar öncesi kişilerin kaynaşması için düzenlenen Speed Networking ile yaklaşık 25 katılımcıdan oluşan kulüp üyeleri etkinlik sonunda herkesle tanışmış oldu. Bu etkinlik kendini tanıtma ve karşı tarafa doğru mesaj verme konusunda kişilerin kendilerini geliştirmelerine de katkı sağladı. Genellikle konferans önceleri yapılan ve ilişkileri güçlendirmeyi sağlamayan bu çalışma, organizasyonun devamında tüm katılımcıların birbirlerine karşı daha rahat hissetmelerini ve hızlı network oluşturmalarını kolaylaştırdı. Etkinlik boyunca ortamda oluşan yüksek enerji ve katılımcıların sinerjisi görülmeye değerdi.
Etkinlik sonunda yeni tanışan katılımcılar sohbetlerine kaldıkları yerden devam ettiler. Sonuç odaklı ve etkili bir şekilde birbirlerini tanıma fırsatı bulan Kulüp İstanbul ve Young CEO Club üyeleri etkinlik sonunda oldukça keyifli görünüyorlardı. M3 Works ekibi olarak iki kulüp üyelerinin birbirlerini tanıma fırsatı sağlayan Speed Networking etkinliği amacına ulaştı ve başarıyla son buldu.
Yer: İstanbul
Tarih: 24/05/2014
kulup-istanbul-speed-networking (1) kulup-istanbul-speed-networking (2) kulup-istanbul-speed-networking (3)
kulup-istanbul-speed-networking (4) kulup-istanbul-speed-networking (5) kulup-istanbul-speed-networking (6)
kulup-istanbul-speed-networking (7) kulup-istanbul-speed-networking (8)
Tüm etkinliklerimiz için tıklayın.
Referanslarımız için tıklayın.