M3 Works olarak Johnson&Johnson ekibi ile gerçekleştirdiğimiz bisiklet fabrikası atölyesi bir sosyal sorumluluk aktivitesi olarak gerçeklemiştir ve katılımcıların motivasyonunun yüksek seviyede sağlandığı bir aktivite olarak hayata geçmiştir. Johnson & Johnson ekibinden katılan 80 katılımcı firma içi motivasyonu ve iletişimini bisiklet fabrikası atölyesi ile arttırdılar. Gerçekleşen bisiklet fabrikası etkinliği sosyal sorumluluk kapsamında motivasyonun üst düzeyde, keyifli bir hal alırken ekibin de birbirleri arasındaki iletişim bağı güçlenmiş oldu.
19 Ocak Pazar günü Johnson&Johnson ekibi ile birlikte Antalya’da yaptığımız Bisiklet Fabrikası 80 kişinin katılımı ile gerçekleşmiştir. Bisiklet fabrikası etkinliği ile katılımcılar sürekli pekiştirdikleri motivasyon enerjisi ve interaktif bir şekilde gerçekleşen takım ruhu gücünü keyifli bir şekilde yükselttiler.
Katılımcılar kendilerine verilen yönerge kitapçıkları ile demonte şekilde duran bisikletleri keyifli bir şekilde ve takım ruhunun vermiş olduğu sinerji ile bisikletleri birleştirmeye başladılar. Gruplar haline ayrılan Johnson & Johnson ekibi bisiklet fabrikasında bisikletleri en ince ayrıntılarına kadar birleştirdiler.
Oldukça renkli görüntüler sergileyen Johnson & Johnson ekibi birbirleriyle takım ruhu ve motivasyon birliği içerisinde gerçekleştirdikleri bisiklet fabrikası etkinliğini başarılı bir şekilde tamamladılar. Gruplara bölünmüş olan Johnson & Johnson ekibi demonte haline gelmiş bisikletleri birleştirebilmek için masalardaki materyalleri kullanarak takım ruhu çerçevesinde bisikletleri birleştirdiler. Birleştirme işlemi gerçekleştikten sonra bisikletler ihtiyaç sahibi çocuklara verilmesi için hazırlanmaya başlandı.
Johnson & Johnson ekibi ile gerçekleştirilen bisiklet fabrikasında bisikletleri birleştiren katılımcılar, bisikletlerin kesin olarak yapıldığını denetledikten sonra bisikletleri test etmeye başladılar ve kullanılmaya hazır hale getirdikten sonra bisikletleri süsleyip ihtiyaç sahibi çocuklara vermek için hazır hale getirdiler. Katılımcılar hazır hale gelmiş bisikletlerle birlikte hediye edilecek öğrencilere renkli kağıtlara mektup yazarak onların daha mutlu olmasını sağladılar.
Katılımcılar kendilerine sunulan kısıtlı zamanda yapılacak bisiklet fabrikası etkinliğini hem keyifli bir şekilde tamamladılar aynı zamanda zamanı verimli kullanarak bisikletleri tam anlamıyla hazırlayarak etkinliği tamamladılar. Takım motivasyonunun verdiği güçle Johnson & Johnson ekibi bisikletleri kusursuz tamamladılar ve yapmış oldukları bisikletleri öğrencilere vererek onların mutlu olmasında başarılı bir rol oynadılar.
Yer: Maxx Royal Belek Golf & Spa
Tarih: 19/1/2014
johnson-johnson-bisiklet-fabrikasi (1) johnson-johnson-bisiklet-fabrikasi (2) johnson-johnson-bisiklet-fabrikasi (3)
johnson-johnson-bisiklet-fabrikasi (4) johnson-johnson-bisiklet-fabrikasi (5) johnson-johnson-bisiklet-fabrikasi (6)
johnson-johnson-bisiklet-fabrikasi (7) johnson-johnson-bisiklet-fabrikasi (8) johnson-johnson-bisiklet-fabrikasi (9)
johnson-johnson-bisiklet-fabrikasi (10) johnson-johnson-bisiklet-fabrikasi (11) johnson-johnson-bisiklet-fabrikasi (12)
johnson-johnson-bisiklet-fabrikasi (13) johnson-johnson-bisiklet-fabrikasi (14) johnson-johnson-bisiklet-fabrikasi (15)

Tüm etkinliklerimiz için tıklayın.
Referanslarımız için tıklayın.