M3 Works olarak İş Faktoring ekibi ile gerçekleştirilen Ritm Motivasyon Atölyesi motivasyonun ve takım ruhunun üst düzey olarak geçtiği bir çalışma olarak gerçekleşti. Katılımcılar ritm motivasyon atölyesinde firma içi iletişimi kuvvetlendirme ile birlikte takım ruhunu üst düzey seviyelere çıkardılar. Ritm motivasyon atölyesi takım çalışmasını başarılı bir hale çıkarırken katılımcılar arası iletişim gücü de güçlenmiş oldu.
08 Mart 2014 Cumartesi günü İş Faktoring ekibi ile birlikte Best Western Şile Gardens’da yaptığımız Ritm Motivasyon Atölyesi 110 kişinin katılımı ile hayata geçti. Ritm motivasyon atölyesinin gerçekleşmesi ile birlikte İş Faktoring ekibi birbirleriyle interaktif olarak takım gücü bağını ve takım ruhunu arttırarak keyifli bir şekilde yaşadılar.
Ritm Motivasyon etkinliği sırasında 60 kişilik İş Faktoring ekibine ritm aletleri dağıtıldı. Katılımcılar M3 Works moderatörleri eşliğinde gruplara ayrıldılar. Her grupta bulunan katılımcılara birbirinden farklı ritm aletleri dağıtıldı. Sonrasında bütün grubun moderatörler eşliğinde latin ve doğu ritmleri çalması sağlandı ve hep birlikte takım çalışmasını arttırıcı eğlenceli bir performans sergilendi.
Basit vuruş kalıpları ve doğu & latin ritmleri herkes tarafından benimsenir. Katılımcılar etkinlik alanında çeşit çeşit, rengarenk perküsyon enstrümanlarıyla karşılaştılar. Eğlenceli bir ısınma faslının ardından takım üyeleri kendilerini yakın hissettikleri enstrümanlarla müzikal olarak gruplanıp çalışma sonunda güçlü, rezonanslı ve ayrı ayrı çalınan enstrümanlardan çok daha büyük bir ses elde ettiler.
Keyifli bir şekilde katılımcılar dağıtılan enstrümanları çalmayı öğrenip uyumun önemini kavradılar. Birbirleriyle uyum içinde enstrümanlarını çalan katılımcılar oldukça renkli görüntüler sergilediler. Katılımcıların ortaklaşa kararı doğrultusunda seçilen şarkıların söylenmesi ve solo performanslar ile sona eren atölye sonrasında İş Faktoring ekibi, M3 Works ile takım çalışmasının ve motivasyonun önemini bir kez daha görmüş oldu.
Ritm Motivasyon Atölyesi takım çalışması çerçevesinde katılımcılar; kişisel ve örgüt hedeflerine ulaşmada birbirleriyle ilişkili ve bağımlı olarak çalışırken, katılım sağladıkları oldukça eğlenceli Ritm Motivasyon Atölyesi ile keyifli anlar yaşamış oldular. Grup ritm çalışması iç enerjiyi ortaya çıkartıp takım çalışması simülasyonunu barındırır. Dinleme, konsantrasyon, odaklanma ve risk alma yetilerini geliştirir. Bununla birlikte elde edilen diğer kazanımlar, güç, motivasyon, iş birliği, takım sinerjisi gibi kazanımlardır.
Yer: Büyük Abant Oteli
Tarih: 08/3/2014
is-faktoring-ritm-motivasyon-atolyesi (1) is-faktoring-ritm-motivasyon-atolyesi (2) is-faktoring-ritm-motivasyon-atolyesi (3)
is-faktoring-ritm-motivasyon-atolyesi (4) is-faktoring-ritm-motivasyon-atolyesi (5) is-faktoring-ritm-motivasyon-atolyesi (6)
is-faktoring-ritm-motivasyon-atolyesi (7) is-faktoring-ritm-motivasyon-atolyesi (8) is-faktoring-ritm-motivasyon-atolyesi (10)
is-faktoring-ritm-motivasyon-atolyesi (11) is-faktoring-ritm-motivasyon-atolyesi (12) is-faktoring-ritm-motivasyon-atolyesi (13)
is-faktoring-ritm-motivasyon-atolyesi (14) is-faktoring-ritm-motivasyon-atolyesi (15) is-faktoring-ritm-motivasyon-atolyesi (16)
Tüm etkinliklerimiz için tıklayın.
Referanslarımız için tıklayın.