M3 Works olarak Türkiye’nin en büyük turizm fuarı olan EMITT Fuarı’nda düzenlemiş olduğumuz Sokağın Ritmi etkinliğimizde katılımcılara heyecan dolu ve unutulmaz anlar yaşatıldı. Performansı izleyenler arasında Kültür ve Turizm Bakanı Ömer Çelik, Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Hüseyin Çelik, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş gibi isimlerin de yer aldığı EMITT Turizm Fuar Açılışı’nda Varillaz Perküsyon Ekibi açılışa yakışır bir performans sergiledi. Kullandıkları sıra dışı enstrümanlarla dikkat çeken ekibimiz, izleyenleri kendine hayran bıraktı.
Müzik yapmak için profesyonel enstrümanlara ihtiyaç duymayan Varillaz, kullandığı süpürge sopaları, çöp kovaları, variller, kutular, teneke kapaklar, inşaat malzemeleri, mangal bacaları, ilaç şişeleri gibi çeşitli malzemelerle müzik yapmanın eğlenceli vakit geçirmek için yeterli olduğunu gözler önüne serdi. Varillaz Perküsyon Ekibi yalnızca eğlenceli ritmleriyle değil renkli ve sıra dışı kostümleriyle de dikkatleri üzerine çekti. Ritmlere eşlik eden katılımcılar Varillaz’ın performansı ile kulaklarının pasını sildiler. Bilinen parçaları değişik malzemelerle çalan Varillaz Perküsyon Ekibi izleyiciler tarafından büyük bir ilgiyle izlendi. İzleyiciler arasında kendilerini hakim olamayıp dans etmeye başlayanlar ortamın atmosferini daha da şenlendirdi. Birçok organizasyonda performans sergileyen Varillaz, EMITT 2014 Turizm Fuarı’nda da başarılı bir gösteri sergiledi. Patlayan konfetiler gösteriye renk katarken izleyenlere de keyif dolu anlar yaşattı. Varillaz ekibimizin Sokağın Ritmi etkinliğinde katılımcıların aldıkları haz yüzlerinde gülümsemeye ve ortamdaki enerjinin yükselmesine olanak sağladı.
30 Ocak 2014 Perşembe günü Tüyap’da düzenlenen EMITT 2014 Turizm Fuar’ı açılışında, Varillaz Perküsyon Ekibi’nin Sokağın Ritmi gösterisi sayesinde renkli dakikalar yaşandı. Gösteri izleyenler tarafından büyük beğeni toplarken Varillaz açılışta hafızalardan silinmeyecek bir gösteriye  imza atmış oldu.
Yer: Tüyap / Beylikdüzü
Tarih: 30/1/2014
emitt-2014-turizm-fuari-sokagin-ritmi-acilis-gosterisi (1) emitt-2014-turizm-fuari-sokagin-ritmi-acilis-gosterisi (2) emitt-2014-turizm-fuari-sokagin-ritmi-acilis-gosterisi (3)
emitt-2014-turizm-fuari-sokagin-ritmi-acilis-gosterisi (4) emitt-2014-turizm-fuari-sokagin-ritmi-acilis-gosterisi (5) emitt-2014-turizm-fuari-sokagin-ritmi-acilis-gosterisi (6)
emitt-2014-turizm-fuari-sokagin-ritmi-acilis-gosterisi (7) emitt-2014-turizm-fuari-sokagin-ritmi-acilis-gosterisi (8) emitt-2014-turizm-fuari-sokagin-ritmi-acilis-gosterisi (9)
emitt-2014-turizm-fuari-sokagin-ritmi-acilis-gosterisi (10) emitt-2014-turizm-fuari-sokagin-ritmi-acilis-gosterisi (11) emitt-2014-turizm-fuari-sokagin-ritmi-acilis-gosterisi (12)
emitt-2014-turizm-fuari-sokagin-ritmi-acilis-gosterisi (13) emitt-2014-turizm-fuari-sokagin-ritmi-acilis-gosterisi (14) emitt-2014-turizm-fuari-sokagin-ritmi-acilis-gosterisi (15)

Tüm etkinliklerimiz için tıklayın.
Referanslarımız için tıklayın.