Gelişen teknolojiyle birlikte mobil cihazlar hayatımızın her alanına girdi. Özellikle akıllı cihazlara yüklenen uygulamalarla bu cihazların kullanım alanı oldukça genişledi. Şimdi sizlere bambaşka bir atölye sunuyoruz: iPhone, iPad ve Android işletim sistemi yüklü tüm cihazlarınız için tasarlanan darbuka uygulamamızı telefonlarınıza kurduktan sonra hep birlikte müzik yapmanın ve takım çalışmasının keyfini çıkarıyoruz!
Farklı perküsyon ve müzik aletleri uygulamaları ile zenginleşecek atölyemizde kullanacağınız tablet cihazları gerekirse M3 Works sağlıyor.
 
Referans İşler
7. Marketing Power Conference
7marketing-280-150
M3 Works olarak 7. Marketing Power Conference Zirvesi katılımcıları ile gerçekleştirdiğimiz dijital darbuka atölyesi’nde çok renkli ve eğlenceli anlar yaşandı. Katılımcılar takım çalışması ile kısa bir sürede motive olup M3 Works ekibiyle beraber eğlendiler.
7. Pharma Power Conference
7pharma-280-150
M3 Works olarak 7. Pharma Power Conference Zirvesi katılımcıları ile gerçekleştirdiğimiz dijital darbuka atölyesi’nde çok renkli ve eğlenceli anlar yaşandı. Katılımcılar takım çalışması ile kısa bir sürede motive olup M3 Works ekibiyle beraber eğlendiler.

Dijital PR Zirvesi
dijitalpr-280-150
M3 Works olarak Dijital PR Zirvesi katılımcıları ile gerçekleştirdiğimiz dijital darbuka atölyesi’nde çok renkli ve eğlenceli anlar yaşandı. Katılımcılar gurup çalışması ile kısa bir sürede motive olup M3 Works ekibiyle beraber eğlendiler.
Dijital Sağlık Atölyesi
dijitalsaglik-280-150
M3 Works olarak Dijital Sağlık Zirvesi katılımcıları ile gerçekleştirdiğimiz dijital darbuka atölyesi’nde çok renkli ve eğlenceli anlar yaşandı. Katılımcılar gurup çalışması ile kısa bir sürede motive olup M3 Works ekibiyle beraber eğlendiler.