M3 Works olarak Coca Cola ekibi ile düzenlemiş olduğumuz Logo Tablosu etkinliğimizde rengarenk ve gayet keyifli dakikalar yaşandı. Logo tablosu etkinliğine katılan katılımcıların etkinliğin başından sonuna kadar heyecanlı zamanlar yaşadığı bu etkinlik, ayrı gruplarda yer alan katılımcıların yapmış olduğu dev bir tabloyla sonuçlandı. Etkinlik boyunca yapılan çalışmalarla Logo Tablosu etkinliğinde odaklandıkları en önemli şey iyi bir ekip olmaktı.
22 Ocak 2014 Çarşamba günü Nişantaşı Sofa Otel’de Coca Cola ekibi ile yapılan Logo Tablosu etkinliği 35 kişinin katılımı ile gerçekleşti. Logo Tablosu etkinliğimizde Coca Cola ekibi gruplar haline ayrılarak interaktif bir şekilde dev bir tablo oluşturdular. Logo Tablosu etkinliğinde yer alan Coca Cola ekibinin oluşturduğu tüm gruplar takım ruhu ve motivasyonla birlikte eğlenceli vakit geçirdiler.
Logo tablosu etkinliğinde gruplara ayrılan Coca Cola ekibi takım çalışması dahilinde ve grupların birbirleriyle sürekli koordine olarak dev bir tabloyu tamamlamasıyla oluşmaktadır. M3 Works ekibinin kontrolünde her gruba dağıtılan boş tuvallere belirlenen resimleri yapmalıdırlar. Dağıtılan yönerge kitapçıklarındaki rotayı takip ederek tuvallere resim yapan Coca Cola ekibi dev tabloyu oluştururken hem çok keyif aldılar hemde takım aktivitesinin ve sinerjinin getirdiği güçle kusursuz bir tablo yaptılar. Başarıya ulaşmak için takım bütünlüğünü bozmayan Coca Cola ekibi hem çok eğlendiler hem de sonuç odaklı güzel bir takım aktivitesi gerçekleştirmiş oldular. Yapılan Logo Tablosu takım aktivitesinde en önemli olan unsur takım ruhu ve motivasyonu bozmadan keyif alarak etkinliği gerçekleştirmekti. Ekibimiz tarafından daha önceden hazırlanmış olan yönerge kitapçıkları doğrultusunda ekiplerin eğlenceli anlar geçirdiği Logo Tablosu etkinliğinde katılımcılar zamanı doğru kullanarak takım ruhunu bozmadan etkinliği tamamladılar. Logo Tablosu etkinliği sırasında katılımcılar kusursuz başarıya ulaşmada ve bu başarıya ulaşılırken takım motivasyonun ne kadar önemli olduğunu bir kez daha anladılar.
Coca Cola ekibi ile M3 Works ekibinin birlikte gerçekleştirdikleri Logo Tablosu etkinliğinde yer alan katılımcılar gerçekleştirilen etkinliğin sonunda farklı grupların oluşturdukları tuvallerin M3 Works ekibinin birleştirmesinden sonra dev bir tablo olarak karşılarında buldular. Logo Tablosu etkinliğinin sonunda katılımcılar bu süre zarfında keyifli ve rengarenk vakit geçirerek eğlence dolu anlar yaşamış oldular.
Yer: The Sofa Hotel / Nişantaşı
Tarih: 23/1/2014
coca-cola-logo-tablosu (1) coca-cola-logo-tablosu (2) coca-cola-logo-tablosu (3)
coca-cola-logo-tablosu (4) coca-cola-logo-tablosu (5) coca-cola-logo-tablosu (6)
coca-cola-logo-tablosu (7) coca-cola-logo-tablosu (8) coca-cola-logo-tablosu (9)
coca-cola-logo-tablosu (10) coca-cola-logo-tablosu (11) coca-cola-logo-tablosu (12)
coca-cola-logo-tablosu (13) coca-cola-logo-tablosu (14) coca-cola-logo-tablosu (15)

Tüm etkinliklerimiz için tıklayın.
Referanslarımız için tıklayın.