M3 Works olarak Coca Cola çalışanları ile düzenlediğimiz Çikolata Fabrikası atölyesi ile katılıcılarımız hem eğlenceli dakikalar geçirdiler hem de takım olarak yaptıkları çikolatalarla takim içi sinerjilerini pekiştirdiler. 32 katılımcının yer aldığı etkinlikte 5-6 kişiden oluşan takımlar belirlendi.
Takım uyumu ve takım içi motivasyonu arttıran bu atölyede Coca Cola çalışanları birbirlerinden destek alarak keyifli dakikalar geçirdiler. Takımlar kendilerine verilen malzemeler ile takım çalışması örneği göstererek değişik lezzetlere imza attılar. Ellerindeki malzemelerle en iyi çikolatayı yapmak için birbirlerine yardımcı olan katılımcılar takım içi iletişim bağlarını güçlendirdiler. Değişik malzemeler de kullanmak isteyen katılımcılar diğer takımlardaki arkadaşlarıyla iletişim halinde olarak farklı lezzetler sergilediler. Çalışma boyu katılımcıların sergiledikleri iletişim ve motivasyon görülmeye değerdi. Takımlar arası iletişimin firma içi uyuma olan katkısını gösteren bu etkinlik, Coca Cola çalışanları tarafından oldukça beğeni topladı. Yaratıcılığın takım çalışması ile zirveye çıkarıldığı bu etkinlikte, her takım birbirinden değişik lezzet ve görünümdeki çikolataları yaparken eğlenceli anlar yaşadı.
Atölye boyunca katılımcılar takım çalışmasının önemini bir kez daha vurguladılar ve birbirinden lezzetli çikolatalar yaptılar.  Takım içi uyumu ve iş birliğini öne çıkaran atölyede katılımcılar nasıl çalışmaları gerektiği konusunda birbirlerinden destek aldılar. Bu destek doğrultusunda katılımcıların iletişim bağı kuvvetlendi. Heyecan içinde yaptıkları çikolataların hazır olmasını bekleyen ekipler, etkinlik esnasında birbirleriyle etkileşim halinde bulunarak firmanın dayanışma ve takım çalışması ruhuna katkıda bulundular.
Rekabetin yerini iş birliğinin ve uyumlu takım çalışmasının aldığı etkinlikte, Coca Cola çalışanları eğlenceli vakit geçirdiler. Nişantaşı The Sofa Hotel’de gerçekleşen atölye sonunda tüm katılımcıların etkinlikten mutlu ayrılması etkinliğin başarısını gözler önüne serdi. Çikolata yapımı süresince iş bölümlerine takımca karar veren katılımcılar takım içi güveni ve takım içi iletişimlerini geliştirdiler.  Takımların birbirleriyle yardımlaşarak yaptıkları çikolatalar katılımcıların motivasyonunu arttırmada katkıda bulundu. İç motivasyon, yaratıcılık, takım uyumu ve iş birliği gibi temaların vurgulandığı etkinlik başarıyla son buldu. İş birliği içerisinde hazırlanan çikolatalar atölye sonunda hep birlikte keyifle tüketildi.
Yer: The Sofa Hotel / Nişantaşı
Tarih: 22/1/2014
coca-cola-cikolata-fabrikasi (1) coca-cola-cikolata-fabrikasi (2) coca-cola-cikolata-fabrikasi (3)
coca-cola-cikolata-fabrikasi (4) coca-cola-cikolata-fabrikasi (5) coca-cola-cikolata-fabrikasi (6)
coca-cola-cikolata-fabrikasi (7) coca-cola-cikolata-fabrikasi (8) coca-cola-cikolata-fabrikasi (9)
coca-cola-cikolata-fabrikasi (10) coca-cola-cikolata-fabrikasi (11) coca-cola-cikolata-fabrikasi (12)
coca-cola-cikolata-fabrikasi (13) coca-cola-cikolata-fabrikasi (14) coca-cola-cikolata-fabrikasi (15)

Tüm etkinliklerimiz için tıklayın.
Referanslarımız için tıklayın.