Etkiler
• Kişisel ve grup koordinasyonunu arttırır
• Dinleme yeteneklerini geliştirir
• Uyanık olma becerisini arttırır
• Çok eğlencelidir
Ne işe yarar? Ne yaparız?
Boomwhackers, 5 kişiden 5000’lik dev gruplara kadar kullanılabilen, yeni nesil perküsyonlardır. Basitçe anlatmak gerekirse 30 cm’den 80 cm’e değişen boylara, notalara göre akort edilmiş renkli plastik borulardır. Borulardan birini bir elinizde tutun, bir diğerine vurun ve müzikal bir ses elde edin. Düzenleyeceğimiz etkinlikle oldukça eğlenceli bir Boomwhackers çalışmanız olacak.
Yüzlerce insan aynı anda çalabilir veya on kişilik bir takım, gizli müzikal yeteneklerini süratle ortaya çıkarabilir.
Dahası…
Küçük gruplarda olduğu gibi, tiyatro düzeninde oturan çok büyük gruplara da uygundur. Herhangi bir özel kıyafet yönlendirmesi gerekmez.
 
Referans İşler
Tarsim
tarsim-280-150
M3 Works olarak Tarsim ekibi ile Antalya’da gerçekleştirdiğimiz 300 katılımcının yer aldığı Müzikal Borular atölyesinde çok heyecanlı anlar yaşandı. Takım çalışmasının başarıya ulaştırdığı etkinlikte motivasyon da oldukça önemliydi. Müzikal Borular etkinliğinde katılımcılar, şirkete özel uyarlanan ve çalınması çok zor gibi görünen şarkıyı motivasyon ve takım çalışması ile hatasız çalmayı başardılar.
SAP
sap-280-150
M3 Works olarak SAP ekibi ile gerçekleştirdiğimiz Müzikal Borular atölyesinde çok heyecanlı anlar yaşandı. Takım çalışmasının başarıya ulaştırdığı etkinlikte motivasyon da oldukça önemliydi. Müzikal Borular etkinliğinde katılımcılar, çalınması çok zor gibi görünen şarkıyı motivasyon ve takım çalışması ile hatasız çalmayı başardılar.
BSH Ev Aletleri
bsh-280-150
M3 Works olarak BSH Ev Aletleri ekibi ile gerçekleştirdiğimiz Müzikal Borular atölyesinde çok heyecanlı anlar yaşandı. Takım çalışmasının başarıya ulaştırdığı etkinlikte motivasyon da oldukça önemliydi. Müzikal Borular etkinliğinde katılımcılar, çalınması çok zor gibi görünen şarkıyı motivasyon ve takım çalışması ile hatasız çalmayı başardılar.
Shell
shell-280-150
M3 Works olarak Shell ekibi ile Antalya’da gerçekleştirdiğimiz Müzikal Borular atölyesinde çok heyecanlı anlar yaşandı. Takım çalışmasının başarıya ulaştırdığı etkinlikte motivasyon da oldukça önemliydi.
Müzikal Borular etkinliğinde katılımcılar, şirkete özel uyarlanan ve çalınması çok zor gibi görünen şarkıyı başlangıçta zorlansalar da motivasyon ve takım çalışması ile hızla hatasız çalmayı başardılar. Öğrenme evresi katılımcıların birbirleriyle kaynaşmasına olanak sağlarken şarkıyı başarılı çalabilmenin mutluluğunu yaşadılar. Bu şekilde katılımcıların aralarındaki bağ kuvvetlenmiş ve şirkete olan bağlılıkları da artmış oldu.