M3 Works olarak BNP Paribas Cardif ekibi ile gerçekleştirdiğimiz Logo Tablosu etkinliğimizde katılımcılarla gayet eğlenceli bir aktivite gerçekleştirildi. BNP Paribas Cardif ekibi ile gerçekleştirilen Logo Tablosu etkinliğinde katılımcılar etkinlik boyunca heyecanlı ve rengarenk bir aktivite gerçekleştirirken, etkinliğin finalinde ortaya çıkacak dev tablo için takım halinde hareket ettiler. Etkinlik süresince gerçekleştirilen çalışmada Logo Tablosu etkinliğinde odaklanılan en önemli unsur birlik ve beraberlik içerisinde hareket eden iyi bir ekip olmaktı.
14 Şubat 2014 Cuma günü Fındıklı’da BNP Paribas Cardif ekibi ile yapılan Logo Tablosu etkinliği 36 kişinin katılımı ile gerçekleşti. Logo Tablosu etkinliğimizde BNP Paribas Cardif ekibi farklı takımlara ayrılarak dev bir tablonun yapımı için kolları sıvadılar. Gruplar haline ayrılarak interaktif bir şekilde dev bir tablo oluşturdular. Logo Tablosu etkinliğinde yer alan BNP Paribas Cardif ekibinin oluşturduğu takımlar takım içi sinerjinin ve motivasyonun getirmiş olduğu eğlenceli dakikalarla güzel vakit geçirdiler.
Logo tablosu etkinliğinde takımlara ayrılan BNP Paribas Cardif ekibi birbirleriyle sürekli iletişim halinde dev tabloyu eğlenceli bir şekilde tamamladılar. Etkin alanında bulunan M3 Works ekibinin kontrolünde bütün takımlara dağıtılan boş tuvallere katılımcılar resimleri yaparak başladılar.
BNP Paribas Cardif ekibine verilen kitapçıklar ile etkinliğe başlayan ekip aktiviteyi tamamlarken rengarenk görüntüler gerçekleştirdiler. Sonuca ulaşmak için takım motivasyonundan ödün vermeyen BNP Paribas Cardif ekibi mutlak bir sinerjiye ulaştılar ayrıca aktiviteyi gerçekleştirirken çok keyifli zaman geçirdiler. Gerçekleştirilen takım motivasyon aktivitesinde katılımcılara düşen en önemli unsur takım enerjisi doğrultusunda eğlenilerek aktiviteyi gerçekleştirmekti. M3 Works ekibi tarafından katılımcılara verilen yönerge kitapçıklarını inceleyen BNP Paribas Cardif ekibi zamanı hızlı ve bir o kadar da verimli kullanarak kusursuz dev tablonun yapılmasında çok önemli bir rol oynadılar. Logo Tablosu takım motivasyon etkinliği sırasında katılımcılar yapılan rengarenk dev tablonun oluşumunda takım motivasyonun önemini kavrayarak etkinliği tamamladılar.
BNP Paribas Cardif ekibi ile M3 Works ekibinin beraber gerçekleştirdikleri etkinlikte ayrı ayrı oluşturalan tuvallerin birleşmesiyle karşılarına çıkan dev tabloyu gören katılımcılar yaptıkları etkinlikte çok büyük keyif aldılar ve oluşan bu başarıyı birlikte kutladılar.
Yer: Fındıklı
Tarih: 14/2/2014
bnp-paribas-cardif-logo-tablosu (1) bnp-paribas-cardif-logo-tablosu (2) bnp-paribas-cardif-logo-tablosu (3)
bnp-paribas-cardif-logo-tablosu (4) bnp-paribas-cardif-logo-tablosu (5) bnp-paribas-cardif-logo-tablosu (6)
bnp-paribas-cardif-logo-tablosu (7) bnp-paribas-cardif-logo-tablosu (8) bnp-paribas-cardif-logo-tablosu (9)
bnp-paribas-cardif-logo-tablosu (10) bnp-paribas-cardif-logo-tablosu (11) bnp-paribas-cardif-logo-tablosu (12)
bnp-paribas-cardif-logo-tablosu (13) bnp-paribas-cardif-logo-tablosu (14) bnp-paribas-cardif-logo-tablosu (15)

Tüm etkinliklerimiz için tıklayın.
Referanslarımız için tıklayın.