M3 Works olarak Atlas Copco ekibiyle düzenlemiş olduğumuz Dünyayı Kurtaran Takım etkinliğimizde takımların oluşturduğu büyük sinerji ve heyecan hat safhadaydı. Zekanın ve takım ruhunun çok önemli olduğu Dünyayı Kurtaran Takım etkinliğinde takım olma ve zamanı verimli kullanma en önemli özellikti. Heyecanın ve sürprizlerin çok olduğu Dünyayı Kurtaran Takım etkinliği gruplara ayrılan katılımcıların keyifli ve bir o kadar da zor olan görevleri geçerek yapmış oldukları çalışmalarla takım olarak kazanmak için gösterdikleri çaba ile gerçekleşti.
1 Şubat 2014 Cumartesi günü Dünyayı Kurtaran Takım etkinliği Antalya Gloria Serenity Resort’te Atlas Copco ekibinden 61 kişinin katılımı ile gerçekleşti. Dünyayı kurtaran takım etkinliğimizde Atlas Copco ekibi gruplar halinde  interaktif olarak takım ruhunu oluşturup keyifli ve zorlu bir etaba girdiler.
Dünyayı Kurtaran Takım etkinliğinde katılımcılar zamana karşı yarışmak zorundaydılar. Çünkü rakip firma tarafından otellerine kurulan bombanın şifresini çözmeleri için az bir zaman vardı. Bu zorlu ve keyifli yolculukta gruplar yaratıcılıklarını, zekalarını bir takım olarak birleştirip görevleri hızlıca geçmeleri gerekiyordu. Zamana karşı yapılan bu etkinlikte yerine getirmek zorunda oldukları görevleri ve ipuçlarını bulabilmek için gruplar takım halinde bir noktadan diğerine koşarak hızlıca bombayı imha etmeye çalıştılar.
Dünyayı Kurtaran Takım etkinliğinde aslında yapılan bir yarış değil tüm grupların oyunun sonunda buldukları ipuçlarının bir araya getirilerek oyunun tamamlanacağı bir etkinlik olarak gerçekleştirildi. Yüksek takım enerjisi ve motivasyonla yapılan etkinliğin sonunda Atlas Copco ekibi bombayı imha ederek sevinç yaşarken yaşanılan mutluluk firmaya ve birbirlerine olan bağı güçlendirdi. Atlas Copco Ekibi görevlerini hızlıca tamamlarken heyecanlı, motivasyonun fazla olduğu ve bir o kadar da keyifli bir etkinlik gerçekleşti. Dünyayı Kurtaran Takım etkinliğinde en önemli özellik takım çalışmasının ve birlikte hareket ederek katılımcıların en zor problemlerini bile ne kadar hızlı ve sonuç odaklı çözebileceklerini gösterdi. Etkinlikte heyecan dolu anlar yaşayan ekip, firma içi iletişimin, takım motivasyonunun  ekip olmada ki etkilerinin ve az zamanda birlikte ne kadar çok problem atlatabileceklerinin önemli olduğunu anlamış oldular.
Yer: Gloria Serenity Resort / Antalya
Tarih: 01/2/2014
atlas-copco-dunyayi-kurtaran-takim (1) atlas-copco-dunyayi-kurtaran-takim (2) atlas-copco-dunyayi-kurtaran-takim (3)
atlas-copco-dunyayi-kurtaran-takim (4) atlas-copco-dunyayi-kurtaran-takim (5) atlas-copco-dunyayi-kurtaran-takim (6)
atlas-copco-dunyayi-kurtaran-takim (7) atlas-copco-dunyayi-kurtaran-takim (8) atlas-copco-dunyayi-kurtaran-takim (9)
atlas-copco-dunyayi-kurtaran-takim (10) atlas-copco-dunyayi-kurtaran-takim (11) atlas-copco-dunyayi-kurtaran-takim (12)
atlas-copco-dunyayi-kurtaran-takim (13) atlas-copco-dunyayi-kurtaran-takim (14) atlas-copco-dunyayi-kurtaran-takim (15)

Tüm etkinliklerimiz için tıklayın.
Referanslarımız için tıklayın.