M3 Works olarak Anadolubank ekibi ile gerçekleştirdiğimiz perküsyon atölyesinde çok renkli ve oldukça eğlenceli anlar yaşandı. Anadolubank ekibi takım çalışması ile kısa bir sürede motive olup M3 Works ekibiyle beraber perküsyon çalarak eğlendiler. Farklı aletler çalarak bir parçanın bütününü oluşturan ekip bir zinciri oluşturan halkalarının her birinin ne denli önemli olduğunu takım çalışması ile görmüş oldu. Katılımcıların her biri güçlü bir halka olup zincirin bir bütün olarak sağlam olmasına katkıda bulundular.
Bir kez daha takım çalışmasının önemini kavrayan Anadolubank ekibi, renkli ve eğlenceli atölyesiyle M3 Works ile beraber eğlenceli bir atölyeye imzalarını atmış oldular. Böylece katılımcılar arasındaki iletişimleri güçlenirken firmayla olan bağları da kuvvetlenmiş oldu.
Yer: The Marmara Hotel / Taksim
Tarih: 29/4/2013
anadolubank-ritm-motivasyon-atolyesi (1) anadolubank-ritm-motivasyon-atolyesi (2) anadolubank-ritm-motivasyon-atolyesi (3)
anadolubank-ritm-motivasyon-atolyesi (4) anadolubank-ritm-motivasyon-atolyesi (5) anadolubank-ritm-motivasyon-atolyesi (6)
anadolubank-ritm-motivasyon-atolyesi (7) anadolubank-ritm-motivasyon-atolyesi (8)

Tüm etkinliklerimiz için tıklayın.
Referanslarımız için tıklayın.