M3 Works olarak Akbank ekibi ile motivasyonlarının yüksek olduğu, ekip ruhunun ve birlikteliğin muazzam olduğu harika bir Ritm Motivasyon Atölyesi gerçekleştirdik. Ritm moderatörlerimiz ve mobil orkestramızla birlikte düzenlediğimiz Ritm Motivasyon Atölyesi’nde yüksek enerjili harika bir etkinlik geçirdik. Akbank ekibi ile gerçekleştirdiğimiz Ritm Motivasyon Atölyesi sayesinde katılımcılar takım ruhunun ne kadar önemli olduğunu ve neler kattığını anladılar. Yoğun toplantıların arasında düzenlediğimiz Ritm Motivasyon Atölye’sinde Akbank ekibi yüksek enerjisiyle etkinliği başarılı bir şekilde tamamladı.
21 Haziran 2014 Cumartesi günü Akbank ekibi ile birlikte The Ritz-Carlton Hotel’de düzenlediğimiz Ritm Motivasyon Atölyesi 280 kişinin aktiviteye katılımı ile gerçekleşti. Akbank ekibinin yüksek enerjili katılımı ile gerçekleşen Ritm Motivasyon Atölyesi ekip olmanın ne kadar önemli olduğunu bir kez daha kanıtlamış oldu.
Akbank ekibi ile gerçekleştirdiğimiz Ritm Motivasyon Atölyesi mobil orkestramızın şovuyla başladı. Toplantı alanına bir anda giren mobil orkestramız katılımcılara enerjili dolu harika parçalar çaldı. Mobil orkestra sırasında M3 Works asistanları tüm katılımcılara darbuka, tef, marakas gibi farklı enstrümanlar dağıttı. Mobil orkestra ile harika vakit geçiren Akbank ekibi sonrasında sahnedeki M3 Works moderatörleri ile Ritm Motivasyon Atölyesi gerçekleştirdi. Etkinlik sırasında takım ruhu çerçevesinde gayet dikkatli bir etkinlik gerçekleştire Akbank ekibi Ritm Motivasyon Atölyesi’nden büyük keyif aldılar. Etkinlik sırasında oldukça renkli görüntüler sergileyen Akbank ekibi aynı zamanda takım motivasyonlarını yüksek tutarak keyifli bir etkinlik gerçekleştirdiler. Moderatörlerimiz eşliğinde önce metronom çalışmalarıyla etkinliğe başlayan Akbank ekibi sonrasında hep beraber bir kompozisyon oluşturdular. Ritm Motivasyon Atölyesi’nde takım içi birlik ve bütünlüğün çok önemli olmasına dikkat eden Akbank ekibi etkinlik sırasında keyifli ve dikkatli bir şekilde aktiviteyi tamamladı.
Kendilerine hediye edilen ritm aletleri ile birlikte keyifli bir aktivite geçiren Akbank ekibi takım ruhunun önemini kavrayarak M3 Works moderatörleri ile birlikte başarılı bir etkinlik gerçirdi. Yoğun toplantı arasında gerçekleştirilen Ritm Motivasyon Atölyesi’nde Akbank katılımcıları aktiviteden keyif alarak birbirleri arasındaki sinerjiyi arttırmış oldular.
Yer: The Ritz-Carlton Hotel
Tarih: 21/06/2014
akbank-ritm-motivasyon-atolyesi (1) akbank-ritm-motivasyon-atolyesi (2) akbank-ritm-motivasyon-atolyesi (3)
akbank-ritm-motivasyon-atolyesi (4) akbank-ritm-motivasyon-atolyesi (5) akbank-ritm-motivasyon-atolyesi (6)
akbank-ritm-motivasyon-atolyesi (7) akbank-ritm-motivasyon-atolyesi (8) akbank-ritm-motivasyon-atolyesi (9)
akbank-ritm-motivasyon-atolyesi (10) akbank-ritm-motivasyon-atolyesi (11) akbank-ritm-motivasyon-atolyesi (12)
akbank-ritm-motivasyon-atolyesi (14) akbank-ritm-motivasyon-atolyesi (15) akbank-ritm-motivasyon-atolyesi (16)

Tüm etkinliklerimiz için tıklayın.
Referanslarımız için tıklayın.