Gerçeğini aratmayan ve nefes kesen bir mücadele! M3 Works olarak Acendis ile düzenlediğimiz Survive-Macera Yarışı eğlenceli ve adrenalin dolu anlara sahne oldu. Etkinlik boyunca takımlar sergiledikleri uyumlu çalışma ve iş birliğiyle dikkatleri üzerlerine çekti.
Polonezköy Green House’ta düzenlenen etkinlikte Acendis çalışanları takımlara bölünerek farklı etaplardan oluşan parkurları tamamladılar. Katılımcılar gladyatör, şişme oyunlar , gibi bir çok zorlu görevin üstesinden geldiler. Oyunlar boyunca takım üyeleri birbirlerinden destek alarak takım çalışması ruhunu ortaya koydular. Takım halinde zorlukların üstesinden en kısa sürede ve en pratik şekilde gelmeyi hedefleyen Macera Yarışı’nda zaman zaman katılımcılar zorlu anlar da yaşandı. Takım üyelerinden aldıkları destek ve motivasyonla görevlerini yerine getirmek için çaba gösteren katılımcıların sergiledikleri performans oldukça etkileyiciydi. Kazanmanın da kaybetmenin de tadına ekipçe varan Acendis çalışanları uyumlu iletişim örneği gösterdiler. Aralarında daha önce iş ortamında birlikte çalışmayan katılımcıların bulunduğu takımlar kısa sürede kaynaştı. Önceden birlikte çalışma fırsatı bulamayan kişilerin atölye boyunca birlikte çalışması ekip ruhunu geliştirirken, katılımcıların iletişim becerilerini arttırmada da önemli bir rol oynadı. Acendis çalışanlarının motivasyonu ve güçlü iletişim bağı sayesinde uyumlu bir çalışma atmosferi oluştu. Uyumlu ve takım halinde çalışmanın başarılı bir sonuç elde etmede en önemli etkenler olduğu bu çalışma ile bir kez daha kanıtlanmış oldu.
İletişim becerilerinin de gelişmesinde önemli rol oynayan Macera Yarışı buz kırıcı özelliğini ortaya koydu. Yetenek ve konsantrasyon gerektiren etaplar boyunca en iyi performansı sergilemek için ellerinden gelenin en iyisini yapan katılımcılar büyük uğraş gösterdiler. Karşı takımı alt etmek için birbirlerine kenetlenen takım üyeleri birbirlerinden destek alarak başarılı performanslara imza attılar. Yalnızca takım arkadaşlarına değil doğal koşullara da uyum göstermeyi gerektiren etapları başarıyla geçen ekipler iş stresinden uzaklaşmanın tadına vardılar. Açık havada gerçekleşen aktivitede takımların arkadaşlarına tezahüratlarla destek vermesi yarışmacıların motivasyonunu daha da arttırdı. Yorucu olduğu kadar eğlenceli geçen oyunlar boyunca Acendis çalışanları keyifli anlar yaşadı. Şirket atmosferi dışında çalışma arkadaşlarıyla keyifli zaman geçirme fırsatı bulan çalışanlar etkinlik sonrasında oldukça mutlu görünüyorlardı.
Yer: Green House Polonezköy
Tarih: 17/04/2014
acendis-survive-macera-yarisi (1) acendis-survive-macera-yarisi (2) acendis-survive-macera-yarisi (3)
acendis-survive-macera-yarisi (4) acendis-survive-macera-yarisi (5) acendis-survive-macera-yarisi (6)
acendis-survive-macera-yarisi (7) acendis-survive-macera-yarisi (8) acendis-survive-macera-yarisi (10)
acendis-survive-macera-yarisi (11) acendis-survive-macera-yarisi (12) acendis-survive-macera-yarisi (13)
acendis-survive-macera-yarisi (14) acendis-survive-macera-yarisi (15) acendis-survive-macera-yarisi (16)

Tüm etkinliklerimiz için tıklayın.
Referanslarımız için tıklayın.